Ankara iki kişilik sinema salonları sektöründe öncü firma olan Vip Sinema Cafe 15 yıllık tecrübeyle ve 2014 yılından beridir de bağımsız bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Vizyonumuz hep daha ileri bir bakış açısıyla teknolojinin gereklerini yerine getirmek; bu doğrultuda kaliteden ödün vermemektir. Misyonumuz ise tek bir müşterinin bile memnuniyetsizliğini dikkate alarak, en ufak eleştirilere kulak kabartıp,bu doğrultuda çalışarak memnuniyetini geri kazanmaktır.

IMG_20160126_211546

 Vip Sinema Cafe 4 adet salondan oluşmaktadır. Salonların her biri birbirinden bağımsızdır. Ankara iki kişilik sinema salonları arayan siz değerli müşterilerimize hem web sitemizle hem de sosyal mecrada ulaşabilmek adına son derece profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Öyle ki web sitemizi ziyaret ettiğinizde dahi bizi taklitlerimizden ayıran profesyonel bir çalışmayla karşılaşacaksınız. Sitemizde firmamızla ilgili bütün bilgilere ulaşabilir yeni gelen filmleri takip edebilirsiniz.

Vip Sinema Cafe‘yi taklitlerinden ayıran bir diğer özellik ise filmlerimizin görüntü kalitesidir. bütün filmlerimiz hd görüntü kalitesindedir. Ve bu filmleri full hd görüntü kalitesi olan projeksiyonlarla sizlere sunuyoruz. Yani kısaca Ankara iki kişilik sinema salonları demek biz demek 😉